حوزه علمیه خوی

طبلایفایفتقبفتقغتنفتتفنف

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خوی، حجت الاسلام ناصر اکبرزاده شامگاه دوشنبه در جمع طلاب خوی که در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: حضور سفیر انگلیس در جمع معترضان در تهران و فیلمبرداری از تجمع دانشجویان نشان می دهد که ماموریت انگلیس در ایران جاسوسی و ایجاد آشوب است.

 

photo 2020 01 13 23 05 44

وی ادامه داد: به برکت خون سردار سلیمانی، مجلس آینده ان شاء الله، مجلس مقاومت و جهاد خواهد بود. تمام تلاش دشمن این است که با بزرگ نمایی اتفاق اخیر، از ورود نیروهای حزب الهی و انقلابی خط ولایت جلوگیری کنند.

 

 مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خوی گفت: سردار حاجی زاده با وجود اینکه در قضایای اخیر هیچ تقصیری نداشت ولی با مصاحبه خود ثابت کرد که سرباز ولایت مطلقه فقیه و تربیت شده مکتب امام خمینی(ره) است.

 

 حجت الاسلام اکبرزاده با تبیین اینکه هدف دشمن ترور شخصیت سردار حاجی زاده است، تصریح کرد: دشمن زمانی دید که در ترور سردار حاجی زاده که دو هفته پیش از شهادت سردار قاسم سلیمانی رخ داد، ناموفق بود درصدد ترور شخصیت سردار حاجی زاده برآمد و می خداهد محبوبیت منتقم خون سردار قاسم سلیمانی را در انقلاب اسلامی کاهش دهد.

 

 وی تاکید کرد: نباید امروز اجازه داد مجاهدت های سپاه در حفظ امنیت کشور به دست دشمنان قسم خورده کشور زیر سؤال برود.

 

 مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خوی با اشاره به اینکه بار کج هیچگاه به منزل نمی رسد، گفت: فیلم برداری از لحظه قبل از اصابت موشک با هواپیمای اوکراینی و وجود برخی سؤال‌های بی‌جواب، نشان دهنده این است که در پشت پرده حوادث اخیر دستان کثیف و توطئه آمیز آمریکا وجود دارد که امیدواریم به زودی آشکار خواهد .


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد