حوزه علمیه خوی

طبلایفایفتقبفتقغتنفتتفنف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خوی، حجت الاسلام ناصر اکبرزاده، شامگاه دوشنبه در مراسم اولین سالگرد شهید مهدی مردانی که بر سر مزار این شهید در شهرستان خوی برگزار شد، با اشاره به اینکه کلید شهادت نیکی به پدر و مادر است، اظهار داشت: دغدغه شبانه روز شهدا ترک گناه و تقرب به خدا بود و متاسفانه دنیا و هواهای نفسانی ما را مشغول خود ساخته و از یاد خدا غافل کرده است.

 

301

وی با بیان خاطره‌ای از شهدا ادامه داد: در دفتر یادداشت برخی از شهدا از روزی بلند خندیدن را برای خود گناه و معصیت نوشته بودند و شهدا امروز بهترین الگو برای نسل جوان می‌باشد.

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان خوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره شهدا، بیان داشت: شهدا مظهر قدرت ایران شهدا هستند و آن چیزی اکنون ایران را در دنیا تبدیل به ابر قدرت کرده است جانفشانی خالصانه شهدا در دفاع از عزت ملی می‌باشد.

وی تاکید کرد: چشم دنیا در انقلاب ایران است و دشمن می‌خواهد با کشیدن برخی مسئولین نظام به میز مذاکره با آمریکا، این پیام را به دنیا مخابره کند که فشارهای دشمن منجر به شکست ایران شده است و مذاکره با آمریکا بنا به تصریح رهبر معظم انقلاب بمعنای شکست انقلاب و پیروزی آمریکا است.

حجت الاسلام اکبرزاده در پایان گفت: حضور ما در این محفلی که به نام شهدا مزین شده است بدین معنا است که شهدا زنده هستند و از ما دعوت کرده‌اند تا دست ما را بگیرند و امروز شهدا نیازی به بزرگداشت و یادواره ندارند بلکه این ما هستیم که به کمک و یاری شهدا نیازمندیم.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد